Рейковий домкрат 120см / 48" Hi-Lift Jack
- Готово до відправки
- Код: HL-485
9 256 ₴
Їзда по бездоріжжю – доля не лише джипів із лебідками. Засісти на стандартному позашляховику можна і дорогою на дачу, рибалку або пікнік. Замість того, щоб плестися за трактором, вийміть з машини домкрат і розімніться. Вашим друзям та близьким сподобається!
Біцепси та трицепси будуть завжди у чудовій формі, якщо щотижня користуватись рейковим домкратом Hi-Lift. Всього діл – знайти, де застрягти!
Піднявши машину на висоту Hi-Lift, ви легко підкладете під колеса сенд-траки, замініть колесо і зробите дрібний ремонт. Рейковий домкрат також чудово виконує функції преса і навіть може допомогти у витягуванні кузовних деталей.
Завдяки наявності петель він може використовуватись як потужна ручна лебідка. У цьому випадку необхідно мати товстий ланцюг або металевий трос із петлями, а також корозахисну стропу та страховий трос. Додаткові аксесуари дозволяють піднімати машину за колісний диск, за бампер, за буксирний вух.
Цьому нехитрому пристосуванню вже більше 100 років, і весь цей час Hi-Lift вірою і правдою служить власникам позашляховиків, часто переходячи у спадок від батька до сина, як і сама фірма, яка досі, незважаючи на світові тенденції, не перенесла виробництво країни третього світу, а робить свої домкрати у США, що забезпечує їм високу якість.
Характеристики:
- Виробництво США.
- Чавунний Hi-Lift
- Єдиний у світі повністю чавунний хай-джек;
- Висота 122 см;
- Вантажопідйомність 2250 кг. Випробовано при навантаженні 3150 кг;
- Додаткове кріплення для використання домкрата як ручна лебідка.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити не тільки рейковий домкрат, але й інші надійні аксесуари. Наші консультанти знають все про товари та комплектуючі, тому дадуть відповідь на будь-які ваші запитання. Замовлення на сайті можна зробити будь-яким зручним для вас способом. Ви можете зателефонувати нашим менеджерам або оформити заявку на сайті. Будь-який товар, вибраний вами на нашому сайті, буде доставлений у найстисліші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hi-Lift |
| Країна виробник | США |
| Вантажопідйомність | 3175 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 980 мм |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 12.8 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
- Ціна: 9 256 ₴










