Автомобільна маркіза (тент) ARB Touring 2,5x2,5м в алюмінієвому корпусі з підсвічуванням
- Під замовлення
- Код: 814406
Відправка з 30 липня 202618 240 ₴
Під час подорожі або кемпінгу хороше освітлення - один з найважливіших елементів, необхідних для будь-якої поїздки.
Хороший яскраве світло в потрібному місці, а не в ваших очах, ще більше покращить ваше нічний перебування на свіжому повітрі.
Представляючи новий навіс ARB зі світлом, вдосконалений існуючий асортимент високоякісних навісів ARB, ми тепер включили світлодіодну світлову смугу навіс на даху. Як і у вашому будинку, якісне освітлення знаходиться на стелі, а не на стінах, тому важливо розміщувати світ саме там, де він потрібен, а не різко для ваших очей.
Компактні розміри світлодіодної стрічки спрощують упаковку. Світло можна згорнути разом з навісом після використання і не знімати, зберігаючи всі разом для вашого наступного пригоди (переконайтеся, що з'єднувальний кабель звисає приблизно на 10 см від рукава). Світильник маркізи ARB забезпечує яскравість до 1200 люмен з можливістю вибору холодного білого або бурштинового квітів і регулюється з допомогою водонепроникного цифрового перемикача яскравості.
Вбудовування високоефективного світильника в дах пов'язане з деякими труднощами. Одна з них полягала в тому, щоб зробити світлодіодну стрічку досить маленькою, а також переконатися, що ARB може зберігати їх прохолодними, щоб вони не падали і не втрачали яскравість передчасно. Це було досягнуто за рахунок використання якісних світлодіодних чіпів, які можуть витримувати більше тепла, ніж стандартна стрічкова лампа, а також прикріплення стрічкової лампи до алюмінієвої направляючої для розсіювання тепла, все запечатаної в водонепроникною смолі.
Колірна характеристика: жовтий режим забезпечує низьку привабливість комах або забезпечує комфортний нічний м'яке освітлення під час походу або подорожі з споживаним струмом 1 ампер-година.
Світло живиться від вилки прикурювача з запобіжником, з додатковими 4 метрами ізольованого водонепроникного кабелю і роз'ємів, тому навіс зі світлом можна встановити з будь-якої сторони вашого автомобіля. У комплекті з проведенням є зручна сумка для зберігання всіх кабелів, коли світло не використовується.
Збірка світильника в навісі - проста робота, і її краще всього виконувати після того, як маркіза буде встановлена на транспортному засобі і буде встановлена у вертикальному положенні. Повні інструкції по налаштуванню світла додаються до навісу. Після того, як навіс прикріплений до транспортного засобу та встановлено, ви помітите прозору втулку по центру маркізи з отворами на обох кінцях, щоб вставити смугу світла і залишатися на все життя маркізи, це потрібно тільки для один раз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARB |
| Країна виробник | Австралія |
| Тип виробу | Тент |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Колір | Бежевий |
| Призначення | Кемпінгові |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 250 см |
| Висота | 200 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 18 240 ₴










