


Сенд-траки пластикові (Чорні)
- Готово до відправки
- Код: ST-BL-CL
4 895 ₴/комплект
Рухаючись нестійкими грунтами, піском, снігом, льодом або болотом - власники позашляховиків стикаються з необхідністю щось підкласти під провідні колеса, щоб подолати складну ділянку. Для таких ситуацій розроблено спеціальні пристрої - сенд-траки. Вони перешкоджають пробуксовування шини та полегшують просування на серйозному бездоріжжі.
Пара сенд-траків витримує навантаження до 2.5 тон - ефективна при евакуації автомобіля на піщаних і глинистих грунтах, заболочених ділянках, також при подоланні перешкод у вигляді дерев, що впали або берегових сходів.
Протибуксувальні сенд-траки виготовлені з нейлонових волокон - гнучкого та міцного матеріалу, стійкого до ультрафіолету. На відміну від сталевих або алюмінієвих сенд-траків, пластикові набагато зручніші у використанні. Вони легше, не деформуються, і відповідно, не вимагають виправлення після використання, не гримлять у багажнику і, що важливо, мають кращі зчіпні властивості. Якщо машина ще не сидить на череві або мостах, то часто буває досить просто завести сенд-траки під колеса, щоб у момент торкання з місця покришки зачепилися за траки, і машина вибралася з пастки.
Переглянути інші сенд-траки Ви можете у нашому інтернет-магазині OFFROADER. Доступні ціни. Оплата за готівковий та безготівковий розрахунок. Доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид пристрою | Сенд траки |
| Матеріал пристрої | Пластик |
| Тип перешкод | Пісок, Глина, Бруд, Сніг, Лід, Земля, Подолання підйомів |
| Вага одного ланцюга | 2.7 кг |
| Встановлення на застряглий автомобіль | Так |
| Максимально допустима ширина колеса | 300 мм |
| Застосування для | Позашляховиків |
| Стан | Новий |
| Розміри сенд траків | |
| Довжина | 1060 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 4 895 ₴/комплект



