Лебідка автомобільна електрична зі сталевим тросом і інтегрованим блоком соленоїдів. Розрахована на установку поза автомобіля, а так само на переносні площадки.
|
Характеристики продуктивності на першому витку |
||||
| Навантаження, кг | Швидкість, м/хв | Споживаний струм, ампер | ||
| 0 | 13,4 | 55 | ||
| 907 | 4,6 | 110 | ||
| 1814 | 3,4 | 200 | ||
| 2722 | 2,7 | 230 | ||
| 3629 | 2,3 | 260 | ||
| 4082 | 2 | 350 | ||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 4082 кг |
| Діаметр троса | 8 мм |
| Довжина троса | 30.5 м |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Лебідки | |
| Виробник | Come Up |
| Комплект | Лебідка з тросом, ролики, пульт управління, блок управління, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 273 ₴




