


Лебідка автомобільна Titanium Renegade 17000 lbs
- В наявності
- Код: 1579
26 600 ₴
Titanium Renegade 17000lbs (7710 кг) - найпотужніша лебідка шкоди всіх лебідок Titanium, призначена для важкої роботи, найчастіше використовується у вантажних автомобілях або техніки спеціального призначення.
Грамотно продумана конструкція всіх вузлів залишає великий запас міцності для особливо екстремальних ситуацій, а увага інженерів до дрібниць дозволяє експлуатувати лебідку не просто в різних кліматичних умовах, а й зовсім у воді та бруді, адже всі з'єднання корпусу герметичні, а роз'єми прогумовані та прикриті заглушками.
Окремо варто відзначити зовнішній короб для керування лебідки. Тепер реле не потрібно ховати під капотом чи в інших сухих місцях — констуктори врахували сферу застосування потужної лебідки та зробили її по-справжньому готовою до будь-яких випробувань.
Комплект поставки :
- Лебідка із тросом;
- Ролики;
- Дротовий пульт управління;
- Радіопульт;
- Блок соленоїдів;
- Силові дроти;
- Настановний комплект;
- Супровідні документи;
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 6130 кг |
| Діаметр троса | 12 мм |
| Довжина троса | 24 м |
| Виробник | Titanium |
| Країна виробник | Польща |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
- Ціна: 26 600 ₴



